Záznam z diskusie (25.okt.2016) z rádia Slobodný vysielač v relácii „Vzdelávanie pre dospelých“ na tému:

KONTRAVERZNÝ ZÁKON O „EXTREMIZME“, VLASTNÍCTVO PRÍRODNÝCH ZDROJOV, ALTERNATÍVNE HOSPODÁRENIE

Diskutujúci :

Peter Papánek a Marek Kopilec – DAV2DVA

verzus

Roman Ruhig – SPOLOČNE ZA SLOVENSKO

NR SR prijalo 25. okt. 2016 kontraverzný – trestný zákon/poriadok k „EXTRÉMIZMU“ v príkrom rozpore s Ústavou SR, kde občan bude musieť preukazovať svoju nevinu extremistu v rozpore so zásadou prezumpcie neviny, a to pred politickým špecializovaným súdom.

Diskusná téma sa aktuálne dotýka aj pripravovaného zákona o predaji slovenskej ornej pôdy cudzozemcom na základe diktátu Bruselu/EÚ.

V závere diskusie, diskutujúci vysvetľujú spôsob alternatívneho hospodárenia do budúcnosti.

Vypočujte si TU

SPOLOČNE ZA SLOVENSKO – Naším cieľom je spojiť Slovenský národ, slovenských občanov, za ich práva, zvrchovanosť, slobodu, spravodlivosť, rovnosť, bezpečnosť, lepšiu životnú úroveň občanov Slovenska, odstrániť neprimerané sociálne rozdiely a vykonávať všetku činnosť na zachovanie mieru, bezpečnosť slovenského občana a slovenskej rodiny, priblížiť sa k skutočnej demokracii vlády ľudu a budovanie skutočného právneho štátu s vymožiteľnosťou práva každého občana.

Predchádzajúca diskusia: Diskusia o “Vlastníctve výrobných prostriedkoch a prírodných zdrojoch” TU

Príbuzné články:
Extrémizmus na extrémizmus. Ministerka Lucia Žitňanská porazila aj Kim Čong-una zo Severnej Kórei! TU

Včerajšie prijatie zákona v NR SR s bojom proti extremizmu na Slovenku nás má umlčať v slobode slova, aj keď vidíme zneužívanie sociálneho systému? Sýrsky imigrant so svojimi štyrmi manželkami a 23 deťmi poberá v Nemecku dávky vo výške 320 000 eur ročne.Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKO