POSTAVME SA DIKTÁTU Z BRUSELU A WASHINGTONU

– STOP PRIJÍMANIA ILEGÁLNYCH IMIGRANTOV NA SLOVENSKO,

– STOP AMERICKÝM VOJENSKÝM ZÁKLADŇAM NA SLOVENSKU,

unnamed (1)

SLOVENSKO JE NAŠA KRAJINA – NÁŠ  ŠTÁT – KDE ŽIJÚ NAŠE RODINY.

LEN SPOLOČNE DOKÁŽEME POVEDAŤ – DOSŤ STAČILO !!!

SPOLOČNE ZA SLOVENSKO.

unnamed

– NEDOVOĽME VZIAŤ NÁM TO, ZAČO BOJOVALI AJ NAŠI PREDKOVIA.

– ZA MIEROVÉ A ZVRCHOVANÉ SLOVENSKO.

Aj občania v Malackách dali jasne najavo, že nechcú mať vo svojom meste utečenecký tábor ilegálnych imigrantov.

12112999_513704072141473_322995581_o

Slovensko sa zmieta v strachu:

  •  Z ilegálnej imigrácie, ktorá je aj v tom nebezpečná, že veľa prichádzajúcich utečencov chce, aby sme sa my prispôsobili im a nie oni nám!
  • Z provokácie Amerických vojsk a ich pohybu na našich cestách –  budovania vojenských základní, vojenských cvičení na území Slovenska!

Všetci sme občania Slovenska.

Všetci žijeme v tejto krajine a je to náš štát.

Tento náš štát ma Ústavu SR, ako Zákon najvyššej právnej sily, kde sa v PREAMBULE UVÁDZA:

– My, národ slovenský, pamätajúc na politické a kultúrne dedičstvo svojich predkov a na stáročné skúsenosti zo zápasov o národné bytie a vlastnú štátnosť, v zmysle cyrilo-metodského duchovného dedičstva a historického odkazu Veľkej Moravy, vychádzajúc z prirodzeného práva národov na sebaurčenie, spoločne s príslušníkmi národnostných menšín a etnických skupín žijúcich na území Slovenskej republiky, v záujme trvalej mierovej spolupráce s ostatnými demokratickými štátmi, usilujúc sa o uplatňovanie demokratickej formy vlády, záruk slobodného života, rozvoja duchovnej kultúry a hospodárskej prosperity, teda my, občania Slovenskej republiky, uznášame sa prostredníctvom svojich zástupcov na tejto ústave:

– SLOVENSKÁ REPUBLIKA JE ZVRCHOVANÝ, DEMOKRATICKÝ A PRÁVNY ŠTÁT.

Keď sme zvrchovanou republikou, prečo máme trpieť nejaký diktát z Bruselu alebo Washingtonu?

Ako nám môže diktovať Brusel kvóty prerozdeľovania ilegálnych utečencov – ilegálnych imigrantov?

Ako nám môže diktovať Washington, že Americké vojska v rámci NATO majú právo sa premávať po civilných cestách Slovenska, za ktoré Slováci platia dane ( cestná daň, diaľničné známky, mýto)?

Naša vláda nerešpektuje ani zákony, ktoré sama v rámci politickej moci schvália poslanci v NR SR, ako je napríklad „Zákon o cestnej doprave“, kde preprava nebezpečných vecí ktorých prepravu povoľuje medzinárodná zmluva, ktorou je Slovenská republika viazaná = „DOHODA ADR“, ktorá nepozná možnosť jazdenia vojenskej techniky po vlastnej osi na civilných cestách, ale ako náklad.

Išlo o čistú vojenskú provokáciu  a ukazovanie sily amerických vojsk, pritom Slovenskú Republiku okrem donucovania utečeneckých kvót Bruselom  nikto doteraz neohrozoval našu vlasť, ale budovaním amerických základni pod diktátom Washingtonu  a prideľovaním ilegálnych imigrantov Bruselom, ide o oprávnený strach Slovenských občanov o svoje rodiny, blízkych vrátane zachovania MIERU NA SLOVENSKU.

Slovensko sa zmieta vo svojich sociálno – hospodárskych problémoch, kde približne dnes cez  40%  Slovákov žije na pokraji chudoby, ale stále v Mierovej krajine.

MY SLOVÁCI CHCEME MIER A SLOBODU.

unnamed (2)

ODMIETAME DIKTÁT – nakoľko takéto diktáty ( Bruselu a Washingtonu), nám prinášajú ďalšie hrozby – strach, ktoré budú stále viac a viac destabilizovať našu spoločnosť.

Naša vláda tancuje ako oni  pískajú.

Strach a hrozbu nám do našej krajiny prináša práve Brusel nezmyselným prijímaním utečeneckých kvót na Slovensku a diktát Washingtonu na budovanie amerických vojenských základni na Slovensku pod pseudonymom aliancie NATO.

Je čas vymeniť našu vládu, ale aj všetkých politikov, ktorí do dnes pôsobili vo verejných funkciách od vzniku  Slovenska a to za vládu ĽUDU = OBČIANSKU VLÁDU volenú priamo občanmi a nie voľbou politických strán, ktorá dosádza do funkcii svojich poskokov z oligarchie.

Je na čase zmeniť volebný systém, ktorým bude občan priamo voliť svojich nezávislých zástupcov aj do NRSR.

My chceme, aby túto krajinu  viedli ľudia, ktorí si budú  najprv ctiť Slovenského
občana –  Slovensku svojbytnosť a Zvrchovanosť nášho štátu, našej Slovenskej republiky a zabezpečia vyššiu spravodlivosť pre nás Občanov a MIER!

Je čas postaviť sa na ODPOR tejto politickej chamradi, ktorá vidí len svoje zisky a na občanov pozerá ako na  svoje stádo, ktoré postupne ekonomickými nástrojmi likviduje, zadlžuje a teraz už aj ohrozuje MIER NA SLOVENSKU.

LEN LÁSKOU K NAŠEJ ZEMI A K SVOJÍM RODINÁM DOSIAHNEME ŠŤASTIE NÁS VŠETKÝCH

„Láska je tu s nami, buďme s ňou
Láska je tu s vami, buďte s ňou
Chce sa nás dotknúť

Veď láska nenosí nikdy žiaden nápis
rozdá sa pre všetkých s tým sa darmo trápiš
Povoľte myšlienky zovreté do pästí.“

VSTÁVAJTE SLOVÁCI  A BRÁŇTE SI SVOJU ZEM A SVOJE RODINY A ŽIJME V LÁSKE K VYTÚŽENEJ SLOBODE.

LEN SPOLOČNE TO DOSIAHNEME.

logo

(Pozri aj video)

Malacky dali jasne najavo, že nechcú mať vo svojom meste utečenecký tábor ilegálnych imigrantov.