Politické elity, pachtiac po zisku sú schopné zničiť mier.

Pasivita slovenského národa je prejavom krátkozrakosti.

Sme krok pred ohrozením vlastného štátu, ohrozením Európy.

Armáda SR nakupuje zastaralú predraženú techniku a posiela slovenských žoldnierov do cudzích krajín na misie, čo znamená, že sme vlastne vo vojne.

Ministerstvo obrany pod vedením Petra Gajdoša (SNS) v utorok predložilo do pripomienkového konania návrh na vyslovenie súhlasu s preletmi bezpilotných lietadiel NATO RQ-4B Global Hawk Block 40 cez územie Slovenskej republiky.  Takúto chybu Slovensko už spravilo. Už sme  pomáhali vraždiť Srbov, kto bude ďaľší?  „24.3.1999“ Dzurinda a väčšia časť jeho vlády povolila prelety amerických bombardérov cez vzdušný priestor Slovenskej republiky, smerom na Srbsko s následkom smrti cez 2000 civilistov, s miliardovými materiálnymi škodami na majetku a nezahojiteľnými ľudskými traumami.

Kedy pochopíme, že demokracia nie je to, čo tu dnes máme.

Pozri: Výzvu pre Slovákov – TU!

Väčší signál môžeme dať v sobotu. 1. decembra o 14.00, pred  budovou Ministerstva zahraničných veci, Hlboká ulica. Je tam usporiadaná demonštrácia proti Globálnemu paktu organizovanej imigrácie. Je síce pravda, že minister zahraničných vecí Lajčák podal demisiu, ale vláda ešte stále nerozhodla, že do Marakéša od nás nik cestovať nebude. Preto demonštranti prídu vyjadriť, že je treba naše odmietanie týchto vecí naozaj podporiť, že je treba ukázať akcieschopnosť.